Copy
Niedzielne Inspiracje. 
Zobacz maila w przeglądarce
Zainspirowany Waszymi komentarzami, cyklem 5-Bullet Friday Tima Ferrissa, ale też tym, co sam robiłem z moją anglojęzyczną (bardziej dookoła biznesową) listą mailingową, postanowiłem spróbować również i tutaj. A konkretniej - raz na dwa tygodnie, w niedziele, będę Ci wysyłał listę ciekawych informacji, linków, narzędzi... wszystkiego tego, co mnie poruszyło, zachwyciło, przeraziło, czy zainteresowało w ostatnim czasie. Będzie mało tekstu (długie teksty znajdziesz na moim blogu), a dużo mięsa (i linków). Szczerze wierzę, że mogą one być dla Ciebie ciekawe i inspirujące.

Czasami dobrze jest spojrzeć z innej perspektywy, podejrzeć jak coś robią inni, co myślą, jak się zachowują, czym żyją. Aby nauczyć się czegoś nowego, aby się nimi zainspirować.

Oto mój pierwszy dwu-tygodniowy mail z serii #NiedzielneInspiracje, w którym znajdziesz rzeczy, które znalazłem, którymi się zachwyciłem, które oglądałem, czytałem, słuchałem lub używałem ostatnio. Wszystkie te dziwne (i mniej dziwne) rzeczy, które wierzę, że mogą Cię zainteresować.

Książki

Delivering Happiness by Tony Hsieh - dobra, naprawdę bardzo dobra książka. Szczególnie dla wszystkich tych, którzy mają coś wspólnego ze sprzedażą, czy obsługą klienta. Ale nie tylko... całkiem inne spojrzenie na biznes i sprawy dookoła biznesowe.

Filmy

Assassin's Creed - niesamowicie się na tym filmie zawiodłem. Bardzo, ale to bardzo na niego czekałem, a tu... ehhhh szkoda gadać. Rzadko zdarzają się dobre ekranizacje gier, o czym słusznie mówi Marcin z Na Gałęzi.

Aplikacje/narzędzia/usługi

Nie będę może polecał żadnej aplikacji. Polecę jednak coś innego - zmienić hasło do swoich usług, komputerów, maili (słyszałeś o włamie na strony KNFu?). W sumie nie są znane potencjalne skutki ataku, ale jako, że pewnie też korzystasz z bankowości elektronicznej - warto hasła na wszelki wypadek pozmieniać.

Podcasty

The Tim Ferriss Show - jeden z najlepszych podcastów na świecie. A im dłużej go słucham, tym bardziej i bardziej mi się podoba

Dobrze powiedziane

"Life is too short to wake up in the morning with regrets." - Harvey MacKay

Trochę więcej do poczytania
Podobają Ci się moje maile z serii #NiedzielneInspiracje? Jeśli tak, to proszę Cię prześlij tego dalej, do znajomych i zasugeruj im, żeby się zapisali. Oraz podziel się dalej na Twitterze czy Facebooku.

Również daj mi znać co myślisz o tych mailach. Najlepiej pisząc do mnie na Twitterze, załączając taga #NiedzielneInspiracje.


Wielkie dzięki, że jesteś tu ze mną! I życzę Ci świetnego tygodnia.


Karol
Piękne!
Twitter
Facebook
KarolZielinski.pl


This email was sent to <<Adres email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
5am · W · Gdynia 81-314 · Poland

Email Marketing Powered by Mailchimp