Copy
Niedzielne Inspiracje. 
Zobacz maila w przeglądarce
Czasami dobrze jest spojrzeć z innej perspektywy, podejrzeć jak coś robią inni, co myślą, jak się zachowują, czym żyją. Aby nauczyć się czegoś nowego, aby się nimi zainspirować.

Oto mój dwu-tygodniowy mail z serii #NiedzielneInspiracje, w którym znajdziesz rzeczy, które znalazłem, którymi się zachwyciłem, które oglądałem, czytałem, słuchałem lub używałem ostatnio. Wszystkie te dziwne (i mniej dziwne) rzeczy, które wierzę, że mogą Cię zainteresować.

Książki

Sprzedaj lodówkę i jedź dookoła świata - Kacper Godycki-Ćwirko - ostatnio polecałem książkę podróżniczą. Teraz również taka książka. Pisana specyficznym językiem (momentami się trochę w niej gubiłem), ale naprawdę ciekawa. Wiele miejsc, wiele ciekawostek, wiele interesujących faktów. Bardzo polecam.

Kanały na YouTube

Skoro już przy podróżach jesteśmy to oto kilka moich ulubionych kanałów podróżniczych: Alex ChaconFeather and the Wind, Hey Nadine, Kołem Się Toczy, Mosak Marcin, Podróże Busem Przez Świat, Storytravelers, Wędrowne Motyle.

Czym ostatnio żyję

Podcastem. Tak, tak... jeśli jeszcze nie subskrybowałeś - zrób to proszę. Jestem bardzo ciekaw Twojego zdania.

Dobrze powiedziane

“If your actions inspire others to dream more, learn more, do more and become more, you are a leader." - John Quincy Adams 

Trochę więcej do poczytania
Podobają Ci się moje maile z serii #NiedzielneInspiracje? Jeśli tak, to proszę Cię prześlij tego dalej, do znajomych i zasugeruj im, żeby się zapisali. Oraz podziel się dalej na Twitterze czy Facebooku.

Również daj mi znać co myślisz o tych mailach. Najlepiej pisząc do mnie na Twitterze, załączając taga #NiedzielneInspiracje.


Wielkie dzięki, że jesteś tu ze mną! I życzę Ci świetnego tygodnia.


Karol
Bardzo ciekawe!
Twitter
Facebook
KarolZielinski.pl


This email was sent to <<Adres email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
5am · W · Gdynia 81-314 · Poland

Email Marketing Powered by Mailchimp