Copy
Niedzielne Inspiracje. 
Zobacz maila w przeglądarce
Czasami dobrze jest spojrzeć z innej perspektywy, podejrzeć jak coś robią inni, co myślą, jak się zachowują, czym żyją. Aby nauczyć się czegoś nowego, aby się nimi zainspirować.

Oto mój dwu-tygodniowy mail z serii #NiedzielneInspiracje, w którym znajdziesz rzeczy, które znalazłem, którymi się zachwyciłem, które oglądałem, czytałem, słuchałem lub używałem ostatnio. Wszystkie te dziwne (i mniej dziwne) rzeczy, które wierzę, że mogą Cię zainteresować.

Książki

Rodzina bez granic w Ameryce Środkowej - Anna Alboth - zawsze byłem ciekaw jak wygląda podróżowanie z (małym) dzieckiem. Ta książka zaspokoiła moją ciekawość, zachęciła do podróży, a przede wszystkim - okazała się być naprawdę fajną i przyjemną lekturą.

Filmy

Pokój - tak dobrego filmu dawno nikt nie nakręcił.

Kanały na YouTube

Casey Neistat i Krzysztof Gonciarz - nie trzeba raczej nikomu tych kanałów przedstawiać

A z tych mniej oczywistych to poleciłbym jeszcze Przez Świat Na Fazie - bardzo, ale to bardzo specyficzny facet, ale naprawdę fajnie się go ogląda.

Czym ostatnio żyję

Podcastem, moim bardzo odświeżonym podcastem. Jestem na świeżo po starcie drugiego sezonu i niesamowicie się z tego powodu cieszę! Genialna sprawa, nie mogę się doczekać kolejnych odcinków. Tymczasem zaś zasubskrybuj proszę i daj znać co myślisz.

Dobrze powiedziane

"If you do not tell the truth about yourself you cannot tell it about other people." -Virginia Woolf

Trochę więcej do poczytania
Podobają Ci się moje maile z serii #NiedzielneInspiracje? Jeśli tak, to proszę Cię prześlij tego dalej, do znajomych i zasugeruj im, żeby się zapisali. Oraz podziel się dalej na Twitterze czy Facebooku.

Również daj mi znać co myślisz o tych mailach. Najlepiej pisząc do mnie na Twitterze, załączając taga #NiedzielneInspiracje.


Wielkie dzięki, że jesteś tu ze mną! I życzę Ci świetnego tygodnia.


Karol
Love this photo! by Ewa Choduń
Twitter
Facebook
KarolZielinski.pl


This email was sent to <<Adres email>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
5am · W · Gdynia 81-314 · Poland

Email Marketing Powered by Mailchimp