Copy
View this email in your browser

Merhaba e-mel dostları

Sayın <<First Name>> <<Last Name>>

Bu mesajı Emel Dergisi'ne aboneliğiniz vesilesiyle gönderiyoruz.
 
Vakfımızın faaliyetlerini, projelerini ve Emel dergimizin çıkış tarihlerini duyurmak için hazırladığımız elektronik bültenin Kasım sayısı ile birlikteyiz. 

Kırım Tatar Türkçesi-Türkiye Türkçesi-Rusça Sözlük
Refik MUZAFAROV – Nüzhet MUZAFAROV.
Çeviren: Nariman SEYİTYAHYA,
Yayıma Hazırlayan: Şerife ÖZER
Türk Dil Kurumu Yayınları: 1256,
Ankara, 455 sf.
ISBN: 9789751634696
Sözlük, Kırım Tatar halkının hayatının ve faaliyetlerinin değişik yönlerini yansıtan çağdaş Kırım Tatarcasının ortak söz varlığını içermektedir. Sözlüğe ek olarak Kırım yer adlarının listesi de sunulmuştur.


Desteğinize ihtiyacımız var.

Emel Dergisi abone bedellerini PTT aracılığı ile de ödeyebilirsiniz.
PTT Posta Çeki Hesap No: 8728830

http://emelvakfi.org/abonelik.asp

Tam 10 yıl sonra dergimizin abone bedeli değişiyor
Bildiğiniz üzere Emel 2009 senesinde yeniden yayına başladığında abone bedelimiz yıllık 50 TL / 50$ olarak belirlenmişti. İki yıl öncesine kadar düzenli yayımlayamadığımız dergimizin bedelini o günden bu güne kadar, Vakfımızın da imkanlarını kullanarak, artırmadık.

Ne yazık ki günümüzün ekonomik şartlarında yayıncılık dünyası ciddi sıkıntılar yaşıyor. Gazete ve dergiler birbiri ardınca kapanıyorlar. Kağıt, baskı, posta, dağıtım masraflarını karşılamak gün geçtikçe zorlaşıyor.
Bugün ise 50 $ aşağı yukarı 275 TL'ye tekabül ediyor.
1 Ocak 2019 tarihinden itibaren dergimizin abone bedeli 75 TL (4 sayı) olacak. Yıl sonuna kadar dergimize eski abone bedelinden (50 TL) abone olabilir veya aboneliğinizi 4 sayı daha uzatabilirsiniz.
Basılı dergi istemeyip de sadece internet aboneliğini devam ettirmek isteyen dostlarımız için abone bedelimiz ise yıl başından itibaren 45 TL  olacak. Yıl sonuna kadar dergimize eski abone bedelinden (30 TL) internet abonesi olabilir veya aboneliğinizi 1 yıl süreyle daha uzatabilirsiniz.
Dergimizi Türkiye ve dünyadaki üniversite kütüphanelerine ücretsiz göndererek akademisyen ve öğrencilerin istifadesine sunuyoruz. Dergimize abone olarak verdiğiniz destek bu alanda yapılan çalışmaları da desteklemek manasına geliyor. 

Copyright © 2018 Emel KIRIM Vakfı - Emel Dergisi, All rights reserved.


e-postalarımız hakkındaki tercihlerinizi değiştirebilirsiniz. 
Tercihinizi değiştirmek veya listeden ayrılmak için tıklayınız.

Email Marketing Powered by Mailchimp