Copy
לא רואה מייל זה כמו שצריך? לחץ כאן
Like
+1
Forward to Friend
מרפ"י

ד"ר עדיאל תל-אורן
הגיע לישראל היום!


בחודשיים שחלפו מאז ביקורו האחרון בארץ העביר ד"ר עדיאל תל-אורן כ-50 הרצאות ברחבי ארה"ב וראה למעלה מ-1000 מטופלים במסע מפרך אך מוצלח למדי (רשת אקופוליטן בארה"ב משגשגת במהירות עצומה ופרוייקטים חדשים ומרתקים מתפתחים במקביל לה ועל כך בניוזלטר הבא).

ד"ר תל-אורן הגיע היום לביקור קצר של מספר שבועות - על מנת לתת הרצאות, לקדם פרוייקטים הקשורים לבריאות, לפגוש פציינטים להסרת נגעי עור ולפגישות ייעוץ קליניות, וכן על מנת להעביר סדנאות להסמכה לרפואה פונקציונאלית.
בניוזלטר זה תמצאו:
  •  הרצאות ואירועים מעניינים בביקור הקרוב
  •  סיום שלב א' בהסמכה לרפואה פונקציונאלית
  •  ד"ר תל-אורן והספר "רגישות לגלוטן"
  •  הרצאה בצפייה ישירה בנושא גנטיקה ותזונה
  •  ראיון רדיו בנושא חילוף חומרים
  •  הלו"ז לביקור הקרוב
  • הצטרפו לטראק הקרוב בנפאל!

הרצאות ואירועים מעניינים בביקור הקרוב
ד"ר תל-אורן ירצה בכנס רגישות לגלוטן בנושא:
"בדיקות מעבדה לאבחון רגישות לגלוטן"  
כיצד נאבחן ונבלום את הרס הרקמות בשל הרגישות לגלוטן ולחלבונים נפוצים אחרים? יותר מ- 55 מחלות נגרמות ע"י הרגישות לגלוטן החיטה ולחלבונים אחרים במזון – כולל אלרגיות, אסטמה, אוסטיאופורוזיס, ניוון המוח, מחלות אוטואימוניות, פגיעה באיזון ההורמונאלי ובאברי העיכול, דלקות כרוניות וכאבים, ואפילו בעיות פסיכיאטריות!  המשך לקרוא....

לחצו כאן לרכישת כרטיסים
סדנה להסמכה (רמה ב') לרפואה פונקציונאלית בנושא:
מחלות כלי דם ולב
מחלות כלי דם ולב הם עדיין הגורם מספר 1 למוות ולאובדן תפקוד כרוני בחברה המערבית. מתוכן, התקפי לב ושבץ הם התופעות הקרדיווסקולאריות (של כלי הדם והלב) הנפוצות ביותר, אשר גורמות לכ-40% ממקרי המוות אצל גברים ונשים כאחד בחברה המודרנית.  בישראל נגרם מוות כזה כל כ- 20 דקות ... 
המשך לקרוא....

לחצו כאן לרכישת כרטיסים
לקריאה אודות הרפואה הפונקציונאלית הטבעית לחצו כאן
לקריאה אודות ההסמכה לרפואה פונקציונאלית לחצו כאן
סיום שלב א' בהסמכה לרפואה פונקציונאלית

עד כה נערכו שבע הרצאות להסמכה לרפואה פונקציונאלית בנושאים הבאים
טיהור רעליםסודות המעייםחיים ארוכים ובריאיםנפש בריאה במוח בריאמתכות רעילות ורפואת שיניים ביולוגיתפליאו-אנתרופולוגיה ותזונת האדם והאבחון הקליני והטיפול בבעיות של חילוף חומרים.

אנו כרגע בשלב כתיבת המבחנים של רמה א' של ההסמכה למטפלים ורופאים מטעם מרפ"י, וברגע שהמבחנים והתמלולים שעודכנו יהיו מוכנים ניתן יהיה להתחיל את תהליך ההסמכה.

אם ברצונכם לרכוש את כל הסדנאות (הוידיאו, התמלולים המורחבים, החוברות בעדכון מלא + המבחנים) למטרת הסמכה והפניות ממרפ"י אנא שלחו דוא"ל לכתובת marpi@ecopolitan.com.

אם ברצונכם לרכוש את כל הסדנאות או חלקן (הוידיאו עם או בלי החוברות והתמלולים המורחבים) אנא שלחו דוא"ל לכתובת nilly@ecopolitan.com.


הצטרפו אלינו וליותר מ-1000 אחרים לקבוצה הגדולה ביותר בנושא בריאות בפייסבוק!


עקבו אחרי העמוד שלנו ביו-טיוב והישארו מעודכנים בכל ההרצאות החדשות שמועלות!

ד"ר תל-אורן והספר "רגישות לגלוטן"

ד"ר תל-אורן התבקש להיות העורך המדעי לספר "רגישות לגלוטן" בהוצאת הספרים "פוקוס". בנוסף, כתב ד"ר תל-אורן הקדמה ונספח לספר זה, אשר מצורפים בהמשך, וכן עדכן את רוב הפרק בנושא בדיקות המעבדה.

לרכישת הספר בהנחה דרך מרפ"י (המרכז לרפואה פונקציונאלית בישראל) יש לשלוח דוא"ל לכתובת israel@ecopolitan.com.

הרצאה בצפייה ישירה בנושא:
גנטיקה ותזונה - מה משפיע על מה?

 
 
הרצאה מרתקת בנושא "גנטיקה ותזונה - מה משפיע על מה?" 
שהעביר ד"ר תל-אורן בכנס "רופאים מדברים בריאות" בתאטרון גבעתיים בתאריך 30.11.2012.

האם המחלות והבעיות הרפואיות "שירשנו" מהורינו באמת בלתי נמנעות? האם התזונה משפיעה על הגנטיקה?  האם הגנטיקה משנה את מצבנו התזונתי? מהן השפעות התזונה על ההתבטאות הגנטית - כלומר מימוש הנטייה הגנטית למחלות ולמצבים רפואיים. נלמד על השפעות הגנטיקה שלנו על המצב התזונתי בתאי הגוף, וכיצד נשפר מצב זה למרות השפעות אלה. 

המון תודה לאריאל וייס שצילם באיכות מעולה בהתנדבות מלאה!


אם אינכם יכולים לצפות בהרצאה המצורפת לחצו כאן.
 

ראיון רדיו שנערך בנושא חילוף חומרים

במהלך הביקור הקודם ד"ר תל-אורן התראיין בתכנית "כנס בוגרים חמישים פלוס עם ריקי הראל" ברשת א', בנושא "חילוף חומרים". הראיון קיבל ביקורות נהדרות, ורבים נרשמו בעקבותיו לסדנת "האבחון והטיפול בבעיות של חילוף חומרים" שהייתה גם היא במהלך הביקור הקודם.
 
להאזנה לראיון הרדיו בנושא חילוף חומרים לחצו כאן.

הלו"ז לביקור הקרוב

לקביעת תור להורדת נגעי עור, לקביעת תור לייעוצים תזונתיים* ולמידע נוסף אודות הרצאות, סדנאות ואירועים בביקור הקרוב יש לעיין בלו"ז לביקור הקרוב.

*שימו לב, התורים לייעוצים תזונתיים-קליניים באמירים ובנווה מונוסון כבר מלאים, ניתן לקבוע תור לשיחת ייעוץ בטלפון/סקייפ, בהתאם לזמינות התורים. רבים ממטופליו של ד"ר תל-אורן בוחרים באפשרות ייעוץ זו - מכיוון שד"ר תל-אורן מרבה בנסיעות גם בעת שהותו בחו"ל.

לקט תמונות מתוך הטראקים שד"ר תל-אורן מדריך בנפאל.
הצטרפו לטראק הקרוב במרץ! מובטחת חוויה של פעם בחיים.

לפרטים נוספים: clinic@ecopolitan.com


בברכת בריאות שלמה לכולנו,
ד"ר עדיאל תל-אורן וצוות מרפ"י
!עשו לנו לייק
!עשו לנו לייק
כתבו לנו
כתבו לנו
אתר הבית
אתר הבית