Copy
DOBRÝ FYZIOTERAPEUT VNÍMÁ KLIENTA KOMPLEXNĚ
Pokud nás sledujete na sociálních sítích, asi jste si všimli, že jsme začali sdílet krátká videa z jednotlivých lekcí FitNut akademie. Snažíme se do nich vybírat zajímavé části, které vám připomenou a pomohou si zapamatovat důležité informace, které jste se v lekcích dozvěděli. Neváhejte nám nechat v komentářích tip na to, co by se v těchto příspěvcích mělo objevit, rádi vám přání splníme.

Cvičení bos pomáhá svalům i dechu 

Fyzioterapeutku Lenku Vojtovič můžete znát třeba z našeho prosincového newsletteru, kde jsme ji zmiňovali v souvislosti s jejími recenzemi populárních cvičících programů. V našem rozhovoru jsme se jí zeptali nejen na to, kdo z těchto YouTube hvězd dělá nejvíce chyb, ale zajímalo nás i to, jak můžeme poznat dobrého fyzioterapeuta nebo co je součástí jejího domácího fyzioplánu a pro koho je určený.

Chci si přečíst rozhovor

Která kloubní výživa je ta nej?

 
Pokud přemýšlíte nad pořízením kloubní výživy, ale mezi výrobky na trhu se příliš neorientujete, určitě si přečtěte článek od Fitclanu. Porovnali 5 neznámějších výrobků nejen z hlediska složení, ale i ceny, snadno si tedy budete moci vybrat svého favorita.

Jako bonus se můžete začíst i do jejich staršího textu, kde přehledně shrnují benefity jednotlivých složek kloubní výživy. 
  

Veganské neznamená zdravé

 
V současném boomu veganských potravin můžeme občas mylně podlehnout dojmu, že jsou tyto rostlinné výrobky zdravější či snad dokonce ideální pro hubnutí.

Tento mýtus se rozhodla vyvrátit odbornice na výživu Karolína Fourová a na svém Instagramu se podívala podrobněji na některé veganské verze jogurtů či sýrů. Výsledky vás možná překvapí.
 

Jak na počítání kalorií

Chcete mít přehled o tom, kolik energie a kalorií přijímáte? Výživový specialista Ladislav Žatečka vás jednoduše uvede do problematiky počítání a zapisování kalorií, dá vám několik dobrých rad, čemu se vyhnout, a jako bonus si pro vás připravil i kalkulačku, která to nejsložitější udělá za vás.
Chci se o počítání dozvědět víc

Rychlá kefírová buchta

Od Vánoc už uplynuly téměř dva měsíce, proto tentokrát přicházíme s tipem zase na něco sladkého. Přípravu zvládnete za krásnou čtvrthodinku a když ji do trouby stihnete dát ráno, dopolední a odpolední svačinu máte zajištěnou.
Chci si přečíst recept

FitNut akademie už i na LinkedInu

S radostí hlásíme svou přítomnost na další sociální síti – nově najdete FitNut akademii i na LinkedInu. Budeme rádi, když nás budete sledovat či se s ostatními podělíte o své dojmy ze studia.

TIP pro naše absolventy: Pochlubte se svými novými znalostmi a přidejte si certifikát FitNut akademie na LinkedInu. Jak na to? Otevřete si svůj profil, klikněte na Přidat novou sekci profilu a vyberte Licence a certifikace. Pak už stačí jen vyplnit krátký formulář (do kolonky Vydavatel zadat FitNut akademie) a je to! 
Link
Facebook
Web
E-mail
Pokud si nepřejete dostávat novinky ze světa FitNut, dejte nám vědět.


This email was sent to <<E-mailová adresa>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
FitNut akademie · Chelcickeho 14 · KARLOVY VARY 36001 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp