Copy

FITNUT BUDE MÍT SESTŘIČKU

Ano, čtete správně, FitNut akademie se na podzim dočká nového sourozence, tedy další akademie. Už krátce po spuštění FitNutu jsme si totiž uvědomili, že ač jsou výživa a sport velmi důležitou součástí zdravého a aktivního života, otěže stále drží naše hlava. Nová akademie se tak bude věnovat právě tématům souvisejícím s duševním zdravím, produktivitou, motivací a vztahem k sobě samému.

Teď se věnujeme natáčení nových lekcí a jsme z nich opravdu nadšení. Lektoři jsou úžasní profíci a my se nemůžeme dočkat, až s vámi budeme moci všechny ty nově nabité vědomosti sdílet. Chcete vědět víc? Tak mrkněte na článek od zakladatelky FitNut akademie Andy Pavelcové.
 

Chci vědět víc

I ve fastfoodu si můžete vybrat lépe

Váháte občas, jak do svého jídelníčku dodat bílkoviny? Vyhýbáte se přílohám jako čert kříži? Tak to je článek od Karolíny z Ne hladu přesně pro vás! Najdete v něm přes dvacet konkrétních tipů, jak některá oblíbená jídla upravit či doplnit, aby byla nutričně vyváženější a díky tomu i zdravější
 

Chci si přečíst tipy

Kolikrát denně jíst?

 
Je snídaně nejdůležitější jídlo dne a zrychluje nám metabolismus? To jsou jen některé otázky z pravidelného nutri kvízu, který na svém Instagramu připravuje nutriční terapeutka Andrea Mokrejšová. Ve vyhodnocení se navíc vždy dozvíte nejen správné odpovědi, ale Andrejka vše i podrobně vysvětlí.
  

Workout na stojáka

 
Vyzkoušejte si všechny obtížnosti nového stand-up workoutu od trenéra Radka Laciho a dejte vědět, zda se vám povede i ta nejnáročnější verze. Samotné cvičení vám zabere jen pár minut a prověří nejen svaly vašich nohou, rukou a středu těla, ale i vaši mobilitu
 

Jak je to s tím avokádem?

 
Ať už je pro vás avokádo pravidelnou součástí nákupu a svačiny v kavárně, nebo ironicky pozvedáte obočí nad Insta módou avochlebíků, v novém díle podcastu od Fitclanu se dozvíte, zda nám jeho konzumace přináší nějaké zdravotní benefity a co od avokáda čekat z nutričního hlediska
  

Barefoot z fyzio pohledu

 
Fyzioterapeutka Klára Vomáčková ve svém podcastu Get Solved with Fit and Tasty vyvrací častý mýtus, že barefootové obutí je pro každého a vysvětluje, jak se noha a chodidlo vyvíjí, které boty jsou pro děti nevhodné a jak chůze ovlivňuje
zbytek našeho těla. 
 

Není strečink jako strečink

Že existují dva druhy strečinkustatický a dynamický – asi víte. Pravděpodobně i tušíte, co si pod každým z nich představit. Pokud se vám však stále plete, který z nich dělat před cvičením (dynamický) a který po (statický), přijde vám vhod krátký článek na stránkách fyzioterapie Kinisi, který výhody i nevýhody obou z nich hezky shrnuje.
 
Chci vědět víc

Cizrnové krutony pečené v troubě

Honí vás po večerech mlsná a rádi byste zkusili chroupat něco nového? Zkuste výborné cizrnové krutony od Karolíny Fourové. Ať už si je dáte samostatně, nebo do polévky či salátu místo opečené housky, zaručujeme, že si pochutnáte.
 
Chci si přečíst recept

Livestreamy k protažení a posílení

Pomalu zlepšující se počasí přímo vybízí k pohybu. Inspiraci můžete najít třeba na Instagramu FITFAB Strong, kde během května probíhají livestreamy s hostujícími lektory. Všechny jsou i uložené, takže vám nic nebrání si kdykoliv zaposilovat s triatlonistou Petrem Soukupem, posílit střed těla s instruktorem Les Mills Davidem Pártlem nebo se protáhnout s jogínkou Bárou Sedlákovou.
 
Chci si zacvičit
Link
Facebook
Web
E-mail
Pokud si nepřejete dostávat novinky ze světa FitNut, dejte nám vědět.


This email was sent to <<E-mailová adresa>>
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
FitNut akademie · Chelcickeho 14 · KARLOVY VARY 36001 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp