Newsletter bloga Marketing Prawa. Znajdziesz tu wiedzę i rady wspierające działalność Twojej Kancelarii.

Szymon Kwiatkowski

Z pasją poszukuję nowych rozwiązań i innowacyjnych procesów. Wspieram prawników w osiąganiu celów marketingowych i promocyjnych.
Moje szczegółowe CV znajdziesz na:
GoldenLine  lub LinkedIn

O prawniczych stronach www...

Jaka powinna być strona internetowa Kancelarii?

Dobra strona internetowa to taka, która spełnia potrzeby klienta. Zasada ta odnosi bezwzględnie się do budowy wszystkich stron WWW. Najważniejsza jest zawsze osoba odwiedzająca naszą stronę, a jej obecność to szansa na przyciągnięcie uwagi, nawiązanie kontaktu i ewentualne rozpoczęcie współpracy. Aby zrealizować cel istnienia strony – prezentacja firmy, zachęcenie do nawiązania kontaktu oraz jego późniejsze utrzymywanie  – należy spełnić kilka warunków, które omówię poniżej. Zajmę się dziś kwestią grafiki oraz kolorystyki strony. W następnych postach poruszę tematy ujęte w poniższych punktach.
 

Nudziarz to ktoś kto mówi więcej o sobie niż o Tobie.

Nudziarz to ktoś, kto mówi więcej o sobie niż o Tobie. To popularne powiedzenie warto odnieść do ogólnej zasady tworzenia dobrych tekstów na stronę www. Niniejszy post odpowie na wątpliwości związane z tworzeniem dobrych materiałów tekstowych na stronę www. Niniejszy post jest elementem większej serii artykułów poświęconych budowaniu kancelaryjnej strony www. Zachęcam Cię do przeczytania poprzedniego wpisu poświęconego grafice strony.


 

Copyright © 2012 Marketing Prawa, All rights reserved.