Polish Your Polish
Pierwszy polskojęzyczny klub Toastmasters International
w Wielkiej Brytanii
http://www.polishyourpolish.org.uk

Warsztat zarządzania czasem

“Czas jest darmowy, ale jest bezcenny. Nie możesz go posiąść, ale możesz z niego korzystać. Nie możesz go oszczędzić na później. Jeśli  raz go straciłeś, nie możesz go odzyskać.”
Harvey MacKey
 
Ciągle nowe pomysły na spędzęnie czasu w weekend? Ciągle nowe projekty w pracy? Zabieranie pracy do domu na weekend? Ciągła frustracja, że coś jeszcze trzeba zrobić, do kogoś zadzwonić, naprawić kran, no tak i jeszcze kupić rower i umówić się na wakacje...
Nasz mózg ciągle przypomina nam o rzeczach do zrobienia tak długo, aż „upewni” się, że dane zadanie dotarło do naszej świadomości. Aby pozbyć się tego uporczywego uczucia, że ciągle coś jeszcze na nas czeka do zrobienia, poprostu trzeba się tym zająć. Ale najlepiej jest zmienić swoje podejście do zadań jakie wykonujemy i po prostu przekonać nasz mózg, że wszystko jest pod kontrolą i, że każde zadanie jest odpowiednio przetworzone, poukładane i zaplanowane.
Klub Polish Your Polish serdecznie zaprasza wszystkich na szkolenie z zarządzania czasem. Dowiesz się na nim o następujących rzeczach:
  • Czy da się zarządzać czasem?
  • Dlaczego ważne jest, aby być dobrze zorganizowanym?
  • Jakie techniki mogą pomóc Ci w organizowaniu otaczających Cię zadań?
  • Oraz po prostu „jak to zrobić”.
Wychodząc z tego warsztatu będziesz uzbrojony w narzędzia, które pozwolą Ci spędzać więcej czasu na rzeczach, na których Ci naprawdę zależy, bo wszystko inne będzie po prostu na swoim miejscu.
Warsztat porowadzą członkowie klubu Polish Your Polish:
Jakub Pawłowski
Piotr Zagórowski


Kiedy: 17go maja o 19.30
Gdzie: Ognisko Polskie, 55 Exhibition Road, Londyn, SW7 2PN
Koszt: ZERO!

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapisywanie się przez poniższy link:
http://zarzadzanie-czasem-pyplondon.eventbrite.com

Copyright © 2011 Polish Your Polish,