Copy

Poďte s nami na FUTURIKON 3

Máme pre vás tip na koncoročný výlet, po ktorom vás budú decká zbožňovať. 

Ukážte študentom ich budúcnosť.

Príďte na tretí ročník konferencie FUTURIKON. Vyskúšate si technické hračky z budúcnosti, úspešné firmy vám predvedú svoje vychytávky, zaexperimentujete si s vašou triedou na workshopoch Žilinskej univerzity, pozriete si labáky a zažijete skvelý deň nabitý technológiami.
 
31. máj 2018 – 08:00 až 15:00 – Žilinská univerzita

Futurikon organizujú nadšenci pre nadšencov – budúcnosti, technológií, hi-tech hračiek, lepšieho života. Už tretím ročníkom sa snažíme skamarátiť deti, žiakov a študentov s dronmi, virtuálnou realitou, 3D tlačiarňami či robotmi.
Aby videli, že budúcnosť je tu, doma a oni sú jej dôležitou súčasťou. Živé expozície, workshopy, súťaže a hlavne bezprostredný kontakt s tým, čo najmladších fascinuje rovnako ako tínedžerov a dospelých – s najlákavejšími hi-tech hračkami.

Program

Odborníci z praxe vás prevedú dobrodružnou expedíciou do ľudského srdca. Stretnete sa nielen so šikovnými ľuďmi, ale aj s robotmi a dronmi. Uvidíte tiež 3D vizuálizáciu ľudského tela či dychberúce spôsoby vyúčby anatómie. Sledujte nás na Facebooku a nič vám neujde.

Prečo prísť?


Našou budúcnosťou nie sú iba technológie, ale tiež šikovní žiaci a študenti. Práve spojenie mladíckej dravosti a moderných vynálezov dokáže veľké veci.

Na Futurikone uvidíte, s akými technológiami pracuje žilinská univerzita a špičkové firmy. Budete sa ich môcť dotknúť: obrazne aj skutočne. Účastníci tieto „hračky“ spoznajú, vyskúšajú a niektorí určite aj zamilujú. Ukážeme vám, že v našom kraji je dostatok firiem, ktoré žijú budúcnosťou už dnes a sú tu pre vašich žiakov.

Ako sa zúčastniť?

Futurikon je neziskové podujatie a účasť na ňom je zadarmo. Dokonca vám v prípade záujmu vďaka našim podporovateľom radi zabezpečíme bezplatnú autobusovú dopravu.

Stačí, keď nám napíšete a doladíme detaily. Už teraz sa tešíme na vašu účasť. Možno nás bude aj 3 000. 

Chcem prihlásiť triedu
Copyright © 2018 IT Kraj, All rights reserved.


Nechcete už od nás dostávať informácie z budúcnosti?
Upravte nastavenia zasielania alebo sa odhláste z newslettera.

Email Marketing Powered by Mailchimp