Copy
Відкрити листа у браузері

Найважливіше про війну

Військовий експерт Ґлен Ґрант пояснює, що не так з українським військовим управлінням і способами ведення війни. Він радить переосмислити певні військові стратегії та закони, щоб зменшити втрати на полі бою.

Чи допомагає боротьба з корупцією обороноздатності? Так, допомагає. Але питання в тому, як боротися, щоб не нашкодити.
У редакційній статті ТЕКСТІВ йдеться про те, що не так з українською антикорупційною інфраструктурою і чому вона зупинила вкрай необхідну Україні модернізацію.

Ми дослідили, як упродовж року війни змінювалася площа окупованих російською армією українських територій, якою зброєю та як інтенсивно ворог намагався знищити українські міста й енергосистему, як це вплинуло на рівень освітлення у столиці. Є також англійською

Десять місяців сім'я Олександра Антоненка нічого не знала про його долю. 47-річний чернігівський зварювальник пішов у ЗСУ добровольцем у перші дні війни, і одразу ж потрапив на передову, а через 12 днів - у полон. Його історія про бій, про звірства росіян і про пережите в полоні - частина детальної реконструкції подій про бої під Черніговом, яку невдовзі оприлюднимо на ТЕКСТАХ. 

Через 104 роки після історичного бою під Крутами росіяни знову проривалися там на Київ.
Цього разу їх там зупинили. Єдиним фронтом проти ворога виступили ЗСУ й тероборона. Місцеві жителі виграли дорогоцінний час для бійців, зустрівши росіян без зброї, але з бензопилами.

Анатолій Токарєв (позивний "Дід") з Павлограда збирає експонати для музею російсько-української війни. Раніше і сам воював, утік з ворожого полону, займався диверсіями та розвідкою у ворожому тилу - він схожий на козака-характерника, та й історії у нього - відповідні. До війни працював у карному розшуку, служив в Афганістані. 

Якщо вас охопить зневіра - згадайте про це подружжя. Психологиня Ольга і хірург Євген у 2014-му виїхали з Донецька. В 2022-му - зі щойно купленої квартири у Херсоні -- у Дніпро. У січні в їхню дев'ятиповерхівку прилетіла ракета.  Ольга з Євгеном дивом вижили і знову будують життя на новому місці

На фото - Євген після ракетного удару по житловому будинку подає рятувальникам сигнал ліхтариком зі своєї квартири

Ми виявили 270 схожих оголошень з обіцянками гарного заробітку жінкам, дослідивши 50 телеграм- і вайбер-спільнот українців у Польщі впродовж грудня 2022 року.

Що пропонують роботодавці – неважко здогадатися. Чи ризикують ті, хто відгукнеться на такі пропозиції, бути втягнутими в секс-індустрію? Ми спробували це дослідити.

Дмитро Литов з української діаспори написав спеціально для ТЕКСТІВ статтю про життя в Канаді. Чим Канада відрізняється від Європи та США? Що варто знати українцям, які шукають прихисток у цій країні?

Запрошуємо долучитися до команди, що досліджує російську пропаганду і дезінформацію. Наш(-а) ідеальний(-а) кандидат(-ка) на цю посаду полюбляє навчатися нового, вже має досвід роботи з даними й готовий(-а) регулярно поєднувати програмування з написанням статей та аналітичних текстів.

Дякуємо, що читаєте і підтримуєте.
Щиро ваші,
ТЕКСТИ

Підпишіться на ТЕКСТИ у соцмережах. Ми є у Фейсбуці, Твіттері, Інстаграмі, Телеграмі та Лінкедіні (клікніть на кнопки нижче, щоб перейти до наших сторінок)
Twitter
Facebook
Website
Telegram
Instagram
LinkedIn
Ви отримали цього листа, тому що підписалися на нашу розсилку. 

Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.