Oranžové Rulandské šedé z Milotic  | 
Pokud se Vám email nezobrazuje správně, klikněte sem.

Vážení přátelé ve víně,


nastal čas tak trochu pootočit naši vinnou barevnou paletu. Do bílých, červených a růžových vín jsme se rozhodli přidat ještě jednu mimořádnou barvu - oranžovou. A máme velké štěstí, že vám konečně dnes můžeme nabídnout první oranžové víno tuzemské produkce v celé historii Víno-klubu! Na našem Vínomatu najdete tento povedený oranžový kousek jen za 149 Kč, tj. se slevou 25 %!

Oranžové víno  z Milotického B\V vinařství bylo vyrobeno z hroznů odrůdy Rulandské šedé, které se vyhřívaly na viniční trati Úlehle ve slovácké vinařské podoblasti. Krásné zlato-oranžové barvy bylo dosaženo kryomacerací, kdy hrozny po dobu tří dnů macerovaly na slupkách při teplotě 6 °C. Tento ne příliš známý způsob výroby si klade za cíl "vytřískat" z vína to nejlepší, ať už se jedná o barvu, chuť nebo vůni. 

Víno je ve vůni lehce květinkové, ale nemusíte se bát přílišné intenzity, vůni rozkvetlé louky totiž vyvažují tóny přezrálých pomerančů - typické pro Rulandské šedé. Přezrálé pomeranče objevíte i v chuti, kde se doplňují s tóny zralých citrusů a kiwi s lehkým dotekem mandlí. Cukr s vyšší kyselinkou je v chuti krásně uhlazen a přechází do dlouhé, medově nasládlé dochuti. Víno je až extrémně plné a díky dlouhé kryomaceraci se v něm objevují tříslovinky. 

Vinařství B\V bylo založeno v roce 2012, kdy se podnikatel Bábíček rozhodl investovat do malovinaře Vacenovského, a vzniklo tak vinařství se světovým potenciálem. Potvrzují to i četné ceny, které si vinařství vybojovalo jak v Čechách, tak v zahraničí. 

Víno se nebojte párovat s jídlem. Krásně se bude hodit k italskému rizotu s lososem a šalvějí, případně k těstovinám se smetanovou omáčkou. Každopádně mně se příjemně pije jen tak, a když si skleničku podržíte naproti zatažené, ocelově šedé obloze, nádherně vám vynikne oranžová barva.

Na našem Vínomatu ho nyní koupíte jen za 149 Kč, místo běžných 199 Kč,
tj. se slevou 25 %.


www.vinomat.cz

Koupit hned :)
VínomatPokud se vám naše dnešní nabídka líbí, podělte se o ni i s vašimi přáteli, aby mohla být co nejdříve aktivována. 
 
Objednávky z Vínomatu a Víno-klubu vám na požádání rádi sloučíme ;)
NOVÁ KOLEKCE:
světové CABERNETY SAUVIGNONY

Minulý pátek patřil Cabernetům. V pátek 25.8. slavil totiž Cabernet Sauvignon svátek. Připijte si na něj s naší novou kolekcí světových Cabernetů Sauvignonů jen za 1339 Kč.
DŮLEŽITÉ SDĚLENÍ: 
I my ve Víno-klubu jsme se rozhodli šetřit naše lesy a planetu, a proto nadále budeme rozesílat faktury pouze v elektronické podobě přiložené k expedičnímu emailu. 

Děkujeme za pochopení :-)
 
Obchodní zástupce B\V vinařství nám prozradil, že toto víno bylo vyrobené jako takový pokus. Podle nás to byl ovšem velmi zdařilý pokus. Snad bude chutnat i vám!


Na zdraví zdraví

Radka z Víno-klubu a Vínomatu
KORKO-KONTO: Aktuálně máte na svém kontě: <<Korky>> bonusových korků

NOVÁ FUNKCE - VYPITO:
Víte, co už jste u nás všechno ochutnali? Po přihlášení to zjistíte na www.vino-klub.cz/vypito.asp

 
Copyright © 2017 Vino-klub.cz, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.


Tento náš vínomail byl odeslán na adresu: <<E-mail>>

Odhlásit si nás můžete kliknutím na tento odkaz |  Změňte své doručovací preference