www.vinomat.cz - vína za extravýhodné ceny, ale jen do vyprodání akčních zásob   | 
Pokud se Vám email nezobrazuje správně, klikněte sem.

Naši milí přátelé ve víně,


Finkův Veltlín z Wachau ročníku 2016 vám už určitě nemusíme představovat. Už dříve jsme o něm napsali, že vinař sám ho považuje za svůj nejlepší Veltlín této pětiletky. Jeho doměnku mu kromě tisíců blahopřejných dopisů potvrdila i odborná porota významného rakouského vinařského média Falstaff, když mu udělila skvělých 90 bodů!

A to není vše! Vybraná Finkova vína si nyní můžete extra výhodně nakoupit na našem VÍNOMATU - www.vinomat.cz - ale jen do vyprodání akčních zásob!!!

Takže DRINK FINK! ;-)

VELTLÍNSKÉ ZELENÉ 2016 - 90 bodů Falstaff
(jen za 169 Kč - sleva 23 %)

 • Wachauer Grüner Veltliner 2016 - v chuti je plný, svěží a šťavnatý s tóny žlutého ovoce (hruška, mango) a bylinek, v dochuti s krásnou, odrůdově typickou, pepřovou linkou.

RYZLINK RÝNSKÝ 2016 - 92 bodů Falstaff
(jen za 179 Kč - sleva 18 %)

Ještě lépe dopadlo hodnocení Finkova Ryzlinku rýnského 2016, který od Falstaffu získal úžasných 92 bodů! Tento Rýňák v praxi dokazuje, že všechno zlé je pro něco dobré. Vinice, ze které pochází, totiž na jaře 2016 z poloviny zmrzla. A to málo, co se zde urodilo, dalo mimořádně kvalitní a koncentrovanou surovinu pro výrobu vína z kategorie, kterou familierně nazýváme "plná huba".

 • Riesling 2016 - ve vůni tropické ovoce (liči, maracuja) a dotek květin, chuť je šťavnatá, strukturovaná, plná a koncentrovaná, s tóny bílé broskve a dlouhou minerální dochutí. 
   
 • V naší vínomatové nabídce máme i pár posledních lahví Ryzlinku v ročníku 2015, které si můžete ochutnat pro porovnání ročníků.

VELTLÍNSKÉ ČERVENÉ - 91 bodů Falstaff
(jen za 169 Kč - sleva 23 %)

Fink je také naším jediným dodavatelem vzácné původní odrůdy Veltlínské červené, která je například rodičem odrůdy Neuburské nebo Veltlínské červené rané, za které je často chybně zaměňována. Tak pozor! Pěstuje se asi už jen v Rakousku, a to pouze na 193 hektarech vinic!!! Kromě toho, že ochutnáte raritu, můžete si užít i oceněné víno s 91 body od Falstaffu.

 • Roter Veltliner 2016 - ve vůni má tóny hrušek, manga a pomerančové kůry, chuť je elegantní a šťavnatě ovocná, dlouhá limetkově svěží a minerální dochuť.
   
 • S touto odrůdou se opět můžete vrátit v čase a porovnat jej s ročníkem 2015, ze kterého také máme pár posledních lahví.

MUŠKÁT ŽLUTÝ 2016NOVINKA!!!
(jen za 169 Kč - sleva 23 %)

Muškáty patří mezi nejstarší odrůdy révy vinné na světě. Je jich přes 100 druhů, přičemž Muškát žlutý je považován za nejušlechtilejší z nich. U nás není zaregistrován, takže jej můžeme ochutnávat, v suchém či dezertním provedení, jen u našich vinařských sousedů.

 • Gelber Muskateller 2016 - decentní aroma čajové růže a bílé broskve, v chuti plné, elegantní a suché víno s krásně svěží kyselinkou.


P. S. Věděli jste, že jméno Muškát je pravděpodobně odvozeno z latinského slova "musca", což v překladu znamená slovo "moucha"? Tyto rané a voňavé hrozny si toto jméno vysloužily proto, že na ně vždy letí nejvíc mušek, vos i včel, a tak je vždy důležité je včas posbírat a od této létající dravé zvěře uchránit pro výrobu lahodného moku. 

CHARDONNAY 2016NOVINKA & Nejlepší Chardonnay z Kremstalu
(jen za 269 Kč - sleva 16 %)

Každý vinař se chce předvést i s mezinárodní (porovnatelnou) odrůdou. V tomto ročníku se Finkovi ocenění jen sypou, a tak i za své Chardonnay 2016 Ried Einbühel získal plaketu coby za Nejlepší Chardonnay z oblasti Kremstal.  

 • Chardonnay 2016 Ried Einbühel - krásně se v něm prolínají šťavnaté tóny tropického ovoce (banány, mango) se svěží rakouskou mineralitou. Nejelegantnější a nejkrémovitější z Finkových vín.
DRINK FINK - KLIK na VÍNOMAT :)
VínomatPokud se vám naše dnešní nabídka líbí, podělte se o ni i s vašimi přáteli, aby mohla být co nejdříve aktivována. 
 
Objednávky z Vínomatu a Víno-klubu vám na požádání rádi sloučíme ;)
 
COŽ TAKHLE DÁT SI ROSÉ?
TŘEBA V KOLEKCI: NAŠE NEJLEPŠÍ ROSÉ

2 ŠAMPIONI v kolekci našich nejlepších a nejoblíbenějších růžových vín. André rosé 2016 z BMVinařství je Šampionem specializované soutěže růžových vín Jarovín Rosé 2017 a Rosé Bočky 2016 od Honzy Stávka získaly titul regionálního Šampiona růžových vín v soutěži Prague Wine Trophy 2017.

Koupit zde -> jede hned.


Na zdraví zdraví

ještě 2 v 1

Veronika z Víno-klubu a Vínomatu
KORKO-KONTO: Aktuálně máte na svém kontě: <<Korky>> bonusových korků

NOVÁ FUNKCE - VYPITO:
Víte, co už jste u nás všechno ochutnali? Po přihlášení to zjistíte na www.vino-klub.cz/vypito.asp

 
Copyright © 2017 Vino-klub.cz, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.


Tento náš vínomail byl odeslán na adresu: <<E-mail>>

Odhlásit si nás můžete kliknutím na tento odkaz |  Změňte své doručovací preference