Plný a výrazný Cabernet Sauvignon Rosé  | 
Pokud se Vám email nezobrazuje správně, klikněte sem.

Naši milí přátelé ve víně,

Opravdu jsme si Rosé drink právě vyrobili :)jak jsme vám už párkrát psali, jedinou odrůdou, kterou zaručeně v růžových vínech poznáte, je Cabernet Sauvignon. Má totiž velmi výraznou a odrůdově typickou aromatiku po angreštu, kopřivách a černém bezu. Na našem Vínomatu vám dnes představujeme ukázkové Rosé z rodinného maršovického vinařství se slevou 17 %.

Vinné sklepy Maršovice se nacházejí na samém okraji znojemské vinařské oblasti
v malebné pahorkaté krajině. Vinařství založili vlastní švagři Václav Tropp a Eduard Novotný, kteří chtěli obnovit vinařskou tradici v Maršovicích. Společně obhospodařují 35 hektarů vinic. Na vápenito-jílovém podloží Brněnského masívu se skvěle daří plným červeným vínům a ovocnějším bílým odrůdám.

Jejich Cabernet Sauvignon 2016 byl pro nás velmi příjemným překvapením. Má jiskrnou, sytě růžovou barvu. Ze skleničky vám zavoní velmi intenzivní angrešt a rybíz, který je ovšem po chvíli vystřídán tóny kopřiv a černým bezem v závěru. Kdybyste si k tomuto vínu přivoněli naslepo, patrně byste hádali spíše bílý Sauvignon než ten růžový, který pochází z modrých hroznů. V chuti poznáte červené bobulovité ovoce: lesní jahůdky a rybíz, černé třešně a jemný náznak přezrálé papriky.

Víno je plné, olejnaté, a budete ho mít plnou pusu. Přesto není těžké a příjemně se pije samotné. Díky jeho husté konzistenci a vyššímu alkoholu (12,5 %) se bude krásně snoubit s pálivější jídly. Představuji si ho k indickému kuřecímu kari. Mňam!

Do současných tropických veder si můžete připravit vyletněnou variantu tohoto vína. Cabernet si z třetinky zřeďte perlivou neochucenou minerálkou. Popíjet se dá i s ledem nebo mraženým ovocem. Mými favority jsou bobulky mraženého rybízu, lesní jahůdky a maliny. 

Maršovická vína mají ještě jednu výhodu. Jejich etikety si totiž můžete vybarvit, a vytvořit si z nich tak vinné antistresové omalovánky ;-) Další krásná maršovická vína naleznete na: www.vino-klub.cz/marsovice

Koupit hned :)
VínomatPokud se vám naše dnešní nabídka líbí, podělte se o ni i s vašimi přáteli, aby mohla být co nejdříve aktivována. 
 
Objednávky z Vínomatu a Víno-klubu vám na požádání rádi sloučíme ;)
Doporučujeme i tyto růžové kolekce:
NEJLEPŠÍ A NEJOBLÍBENĚJŠÍNaše nejlepší Rosé

2 ŠAMPIONI v kolekci našich nejlepších a nejoblíbenějších růžových vín. André rosé 2016 z BMVinařství je Šampionem specializované soutěže růžových vín Jarovín Rosé 2017 a Rosé Bočky 2016 od Honzy Stávka získaly titul regionálního Šampiona růžových vín v soutěži Prague Wine Trophy 2017.
JEŠTĚ VÍCE RŮŽOVÝCHZlatých Rosé

Kolekce nejlepších růžových vín, která získala zlatou medaili v soutěži Prague Wine Trophy 2017 včetně regionálního Šampiona.
VÍNLET PO FRANCII: Les Rosé

Výběrová kolekce francouzských Rosé, ve které najdete např. prestižní Tavel, který se umístil v 50 nejlepších Rosé světa podle časopisu Decanter. 
Na zdraví zdraví 

a mírnější letní teploty 

Vám přeje


Radka z Víno-klubu a Vínomatu
KORKO-KONTO: Aktuálně máte na svém kontě: <<Korky>> bonusových korků

NOVÁ FUNKCE - VYPITO:
Víte, co už jste u nás všechno ochutnali? Po přihlášení to zjistíte na www.vino-klub.cz/vypito.asp

 
Copyright © 2017 Vino-klub.cz, s.r.o., Všechna práva vyhrazena.


Tento náš vínomail byl odeslán na adresu: <<E-mail>>

Odhlásit si nás můžete kliknutím na tento odkaz |  Změňte své doručovací preference