YESSS, WE MOGEN WEER!
Op zondag 10 april 2022 gaat het weer gebeuren! HeezeLeeft! is een evenement VOOR en DOOR Heeze, Leende & Sterksel. We willen graag iedereen samenbrengen en onze krachten bundelen tot één mooi evenement met muziek, entertainment, eten, drinken en ook een braderie.
Iedereen die wil kan zich aanmelden om deel te nemen aan de braderie op het gemeentehuisplein met een marktkraam! Voorwaarde is uiteraard dat je in Heeze, Leende of Sterksel woont. Aanmelden kan door een mailtje te sturen naar: heezeleeft@hotmail.com. Geef hierin even aan wat je precies wil gaan doen. Alles is mogelijk! Je kunt je als vereniging dus ook presenteren en bijvoorbeeld daar nieuwe leden en/ of vrijwilligers werven!

Naast de braderie zal er een prachtig mooi terras worden ingericht in de gemeentetuin met daarbij verschillende eetkraampjes, drankjes, een podium met heerlijke deuntjes en dansjes en entertainment voor de kids!
Wil je meer informatie of wil je als vrijwilligersorganisatie deelnemen aan HeezeLeeft mail dan naar heezeleeft@hotmail.com
|