Copy
Októbrový newsletter od VISIBILITY - internet marketing agency.
Novinky zo sveta internetového marketingu a reklamy.
VISIBILITY newsletter

 

 

Najhoršia stránka

Najhoršia stránka

VISIBILITY oslavuje tretie narodeniny a pri tejto príležitosti sme celý september hľadali najhoršiu stránku slovenského internetu. Najviac hlasov od vás dostala stránka Funsnowacademy.com, pre ktorú pripravíme SEO audit a nový grafický návrh. Víťazkou multimediálneho prehrávača Samsung Galaxy sa stala Lenka Čierna.ADMA na školách

Spolu s ADMA chceme zlepšovať školský systém na Slovensku. Pozrite si všetky plánováné aktivity na univerzitách, aj mimo nich.
   
   

Certifikáty


Pre skvalitnenie našich služieb sa neustále vzdelávame. V posledných týždňoch získali ďalší členovia nášho tímu certifikáty Google Analytics Individual Qualification a Inbound Marketing
Certified Professional.

Webináre

V novembri vám prinesieme piaty diel našich bezplatných webinárov. Viac info o termínoch a téme webináru vám zverejníme čoskoro na našich webových stránkach.
   

NewZealand.sk


Od tohto roku vám VISIBILITY prináša možnosť študovať a pracovať na Novom Zélande. Viac info o projekte NewZealand.sk nájdete na našom blogu.

Podnikajte.sk


Stali sme sa partnerom portálu Podnikajte.sk, na ktorom si môžete prečítať naše články.  

BE VISIBILE! videoblog #5
Piata časť nášho videoblogu. Tentokrát s tipmi, ktoré vám priamo nepomôžu pri optimalizácii, ale aj napriek tomu sú užitočné.

Novinka pre správcov FB pages – pridávanie ponúk!
Facebook opäť po istom čase testovania na vybraných FB stránkach zverejnil novinku, ktorá poteší predovšetkým majiteľov stránok, ktoré ponúkajú konkrétne služby či produkty.

Cielenie obsahu na vašej Facebook Page
Facebook po novom umožňuje cieliť obsah pri FB stránkach podobne ako pri Facebook Ads. Po úspešnom testovaní Facebook sprístupnil túto novinku na všetkých stránkach s počtom like-rov 5000+

Online nakupovanie vo svete
Minulý týždeň firma Lab42 uskutočnila prieskum online nákupného správania spotrebiteľov. Vzišla z neho infografika, ktorú sharujeme aj na našom blogu.

Pay per click vs. neplatené výsledky
Spoločnosti GroupM UK a Nielsen pred pár dňami zverejnili zaujímavú štúdiu o preklikoch vo výsledkoch vyhľadávačov.Ste zvedaví čo vyhľadávajú Slováci alebo ako sa darilo našim športovcom počas olympiády na intertnete? Pozrite si naše infografiky.VISIBILITY s.r.o.
Trenčianska 53/B
Bratislava 821 09
IČO: 44 927 991
DIČ: 202 288 3170
IČ DPH: SK2022883170Email Marketing Powered by Mailchimp