Copy
Nezobrazuje sa Vám email správne? Otvorte ho vo svojom prehliadači.
    
 December 2011

VISIBILITY newsletter

Prinášame vám decembrový newsletter od VISIBILITY, ktorý je zároveň posledný v tomto roku. Novinky zo sveta internetového marketingu a reklamy.

        Obsah

           Novinky
           Články na blogu
           Webinár
           PF 2011

Nájdete nás aj na

 VISIBILITYsk
 VISIBILITYsk
 — NOVINKY VISIBILITY

Príbeh VISIBILITY

Pripravili sme si pre vás ďalšie prekvapenie k našim druhým narodeninám, skúste si zadať do Google.sk výraz "Príbeh VISIBILITY" alebo si pozrite naše video.
   

Video pre LPR

LPR

Pre Ligu proti kampane sme okrem kampane pripravili aj video, v ktorom sme celú   kampaň zachytili a prezentovali dosiahnuté výsledky.

Nové logo 


 Pripravuje sa veľa noviniek - nový web, firemnú identitu a ďalšie prekvapenia, ako lastovičku prinášame naše inovované logo.

 — ČLÁNKY Z NÁŠHO BLOGU

Odkazy z PR článkov

V rámci linkbuildingu poznáme viacero metód získavania spätných odkazov. Podľa našich skúseností je najúčinnejším výmena odkazov s obsahovo relevantnými webmi. Na blogu sa však snažíme prinášať  články aj o iných formách získavania odkazov. Dnes vám priblížim spôsob získavania odkazov prostredníctvom PR článkov.

Chyby vo vyhľadávaní na Google

Nikto nie je dokonalý, dokonca ani veľký brat Google. Za všetky príklady uvedieme aspoň jeden, ktorý sa týka kľúčovej služby Google - vyhľadávania.

Nová pozícia pre umiestňovanie reklám v SERPe

Reklamné odkazy získavajú vo výsledkoch vyhľadávača Google čoraz väčší priestor. Už to nie je len zopár odkazov na prvých pozíciách alebo v pravom bočnom stĺpci, ale po novom sa budú zobrazovať aj v spodnej časti.

Lúčime sa s ďalším nástrojom

Pred nejakým časom sme na našom blogu písali o zániku výborného nástroja na analýzu spätných odkazov Back Link Analyzera. V článku sa taktiež spomínalo zopár možných náhrad, medzi ktorými sa objavil aj Yahoo! Site Explorer (YSE), ktorého API práve Back Link Analyzer využíval. Avšak aj tomuto toolu odzvonilo.

Google a odkazujúce kľúčové slová

Google a jeho zmeny vo vyhľadávačoch sú obľúbenou témou nielen na našom blogu, ale vyvolajú vždy veľký ohlas v celej SEO komunite. Pred mesiacom sa Google zaviedol zmenu, ktorá spôsobila že užívatelia prihlásený cez SSL v Google Accounts nebudú odosielať dáta o kľúčových slovách, na ktoré klikli vo výsledkoch vyhľadávača.


 — WEBINÁR
Minulý mesiac sme vám priniesli prvé štyri termíny zo série webinárov o tom, ako funguje marketing na internete, aké sú nové pravidlá pre dosahovanie výsledkov z aktivít na internete, čo Vám môže priniesť nových zákaznikov a naopak, čo Vám môže uškodiť. Webináre boli bezplatné a viedol ich Juraj Sasko. Ďalšie termíny zverejníme začiatkom roku 2012.


 — PF 2012
Na záver by sme chceli touto cestou popriať všetkým klientom, priateľom, známym aj neznámym šťastné a dominantné Vianoce a PF 2012 :)Váš VISIBILITY tím

Copyright © 2011 *|LIST:COMPANY|*, All rights reserved.

Naša adresa:
Trenčianska 53/B 
Bratislava, 821 09
Slovakia
Email Marketing Powered by Mailchimp
odhlásiť sa z odoberania noviniek | upraviť nastavenia odoberania noviniek