Copy

Zapraszamy na warsztaty, koncerty, eventy City Bum Bum! Jesteśmy bliżej, niż myślisz! :)

NOWA GRUPA DJEMBE W CITY BUM BUM!


W odpowiedzi na często zadawane nam w ostatnich dniach pytanie o to, czy na wiosnę będzie można dołączyć do nowej grupy djembe w City Bum Bum z przyjemnością odpowiadamy, że taka grupa już istnieje: w poniedziałki w godz. 16.30-18.30! Zapraszamy do udziału w zajęciach i tym samym do występu podczas Nocy Żywych Bębnów 2018!! Zrób dla siebie coś dobrego - odkryj djembe - i zagraj z nami!!!
WARSZTATY AFRO I SABAR DANCE W CITY BUM BUM!


Miło nam poinformować o powrocie do cyklicznych warsztatów "afro od podstaw" w City Bum Bum – w każdą środę w godz. 19.15-20.30.

Zapraszamy Was do udziału w podróży do autentycznych źródeł muzyki, tańca i kultury Afryki Zachodniej. Zajęcia otwarte są na wszystkich: niezależnie od wieku, zarówno dla pań, jak i dla panów!

AFRO OD PODSTAW:
Dla wszystkich osób bez wcześniejszego doświadczenia w tańcu, zajęcia na poziomie podstawowym będą idealnym wyborem. Warsztaty odbywają się w każdą środę w godzinach 19.15-20.30 – zajęcia rozpoczną się, jak tylko zbierze się grupa chętnych osób. Zachęcamy do jak najszybszego kontaktu z nami w celu zarezerwowania miejsca w grupie!

 
UWAGA UWAGA!!! NOWOŚĆ W CITY BUM BUM ♥ ♥

WARSZTATY TAŃCA SABAR Z AMADOU ‘FOLA’ BALDE Z SENEGALU z muzyką na żywo: ABDOULAYE BADJI i muzycy CBB!

Słowo sabar określa rodzinę rytmów, tańców i instrumentów regionu Senegambii. Sabar - rozpoczął swą karierę jako taniec kobiet - taniec uwodzenia, ale od tamtego czasu przeszedł długą drogę i dziś jest bardziej popularny wśród panów. Zachował całe swoje dziedzictwo: dynamikę, spektakularność, siłę, wdzięk i kokieterię. Zajęcia poprowadzi świetny tancerz Amadou Fola Balde, a akompaniować na żywo będą Abdoulaye Badji (Senegal).
Terminy zajęć: 27.04 - 18.05 - 01.06 - rozpoczęcia zajęć o godz. 19.00;

 


GRUPY CITY BUM BUM NA MARATONIE 'DBAM O ZDROWIE' W ŁODZI!


Wreszcie mamy pogodę, jaką lubią nasze bębny! Tym milej przypomnieć nam o animacji muzycznej, jaką połączone słiy grup warsztatowych City Bum Bum stworzą w czasie łódzkiego maratonu - już w najbliższą niedzielę 15.04! Zagramy na zawrotce Wyszyńskiego/Popiełuszki w godz. 10.30-13.10. Zapraszamy do wspólnego kibicowania: kto chce może dołączyć do nas ze swoim bębnem,przeszkadzajką, klaszczącymi dłońmi!  Wszystkie ręce na pokład!!!
UDERZ Z NAMI W RAKA!!!


City Bum Bum zachęca do wsparcia Fundacji Dla Dzieci Z Chorobami Nowotworowymi "Krwinka" przez przekazanie 1% podatku! Klip reklamujący kampanię z udziałem CBB Ensemble obejrzeć można pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=lekm1Xfc6f8 
NOC ŻYWYCH BĘBNÓW 2018 NADCIĄGA!!!!!!


 

Noc Żywych Bębnów Łódź World - 15/16/17 czerwca 2018 - szczegóły w drodze!!!  Obejmij świat!!!
Night Of The Living Drums Łódź World - 15/16/17 of June, 2018 - more news on the way!!! Embrace the world!!!ZAPRASZAMY I POZDRAWIAMY! :)
CBB TEAM

Copyright © 2018 CityBumBum
Email Marketing Powered by Mailchimp