Copy

PAF 2012 nabídne festivalovým návštěvníkům 7 následujících sekcí:
Animace urbanismu | PAF Rewind: Net Art | Živá animace | Jiné vize | PAF Kult | Konvikt Resident & PAF Art | Aport animace

PAF 2012 plakát
// Vizuál PAF 2012

Vizuální podobu 11. ročníku Přehlídky animovaného filmu připravilo také letos Fiume Std, grafické studio bez studia a grafiků.
>> Znělku a více naleznete na webu v novince věnované vizuálu.// Akreditace

Je spuštěna on-line akreditace na 11. ročník PAFu, která bude spolu s možností bezhotovostních plateb probíhat do 3. prosince 2012, po tuto dobu je cena zlevněna.
+ info
+ on-line formulář

APORT ANIMACEAport Animace | PAF 2012
Sekce Aport animace slučuje obsahově pestré bloky, které mají společnou především svoji výlučnost. Podsekce s názvem Co je animace nabídne konfrontaci autorských výběrů Chada VanGaalena a Dona Hertzfeldta. V rámci spolupráce festivalů ze zemí Visegradu se představí Peter Budinský, Alica Gurínová, Andrej Kolenčík, Matúš Vizár a dvojice tvořící pod značkou Ové Pictures. Diváci spatří také dokumentární snímek Fragments of Kubelka, mapující dílo významného vídeňského experimentátora. V neposlední řadě je do této sekce zařazeno pásmo íránské animace a multimediální performance Lov na Boghora.

/ PORTRÉTY


ANIMACE URBANISMUAnimace urbanismu | PAF 2012
Sekce Animace urbanismu představí jak propojení tradiční narativní krátkometrážní animace s různorodými urbanistickými tématy, tak i vzájemnou koexistenci a výpomoc nových médií a digitální animace při samotném urbanistickém plánování, konkrétní tvorbě a prezentaci architektů. Mirjam Struppek, která působí jako teoretička a urbanistka v Berlíně, bude přednášet na téma mediálních fasád; italský teoretik a historik Leonardo Ciacci se zase zaměří na velkoměstské obrazové symfonie v období avantgardy. Jedním z přednášejících hostů bude také Osamu Okamura, jenž patří v současnosti mezi přední české teoretiky a propagátory na poli architektury a urbanismu. Zajímavým zážitkem bude určitě i virtuální přednáška na téma Demolice, kterou na dálku prosloví teoretik Keith Eggener. Pozornosti návštěvníků by neměla ujít ani prezentace nové knihy Město=Médium v podání jednoho ze spoluautorů, streetového umělce a hiphopera Vladimíra 158.

/ PORTRÉTY
OSAMU OKAMURA (CZ)              MIRJAM STRUPPEK (DE)
>> obsah portrétů na webu
 Přehlídka animovaného filmu
+ www.pifpaf.cz
info@pifpaf.cz
► +420 728 175 709

+ facebook.com/PAFolomouc
+ twitter.com/PAFolomouc
+ gplus.to/PAFolomouc
+ pinterest.com/PAFolomouc
+ vimeo.com/PAFolomouc
+ youtube.com/PAFolomouc
Like PAF 2012 vizuál, Animace urbanismu, Aport Animace on Facebook  Send PAF 2012 vizuál, Animace urbanismu, Aport Animace to friends on Facebook  comment on PAF 2012 vizuál, Animace urbanismu, Aport Animace    share on Twitter   Google Plus One Button
přeposlat email dále
/// PAF DOPORUČUJE: VILÉM NOVÁK – ONI VILÉM NOVÁK – ONI

Projekt Viléma Nováka, který má jednoslovný název Oni (31. 10. – 20. 12. 2012, Galerie mladých, Brno), uzavírá celoroční kurátorský program Křehké kino, jehož je PAF partnerem. Novák ve vlastním naprogramovaném prostředí nechal během umělé evoluce vyvinout řadu bytostí, čímž záměrně odkazuje na pokusy grafického designéra a vývojáře Karla Simse, jenž se na rozdíl od Nováka nepokoušel podobné bytosti pozorovat v jejich vzájemných interakcích.
>> více se dočtete v novince na našem webu

Sdílet mail v těchto službách: