Copy
KINÉMA A PAF V OLOMOUCI ZA 14 DNÍ


S blížícím se festivalem PAF 2011 si dovolujeme upozornit na několik programových bodů a na chystané projekty.

AV VYSTOUPENÍ
Trojice audiovizuálních vystoupení a performance je spojena především se jmény TIM HECKER (CAN), KANGDING RAY (FR) a FLOEX (CZ). Dále vystoupí lowii (SK), Blažíček/Cáb (CZ), Koutný/Šrámek/Vlková (CZ), Jan Kulka (CZ), Pavel Sterec (CZ), Markéta Cilečková a Dušan Urbanec (CZ) a amatérský divadelní spolek s představením Kinéma, které reflektuje pozadí v rámci formování české filmové teorie.
     
 
RESIDENTI
Mezi instalacemi a residentskými realizacemi bude velkorysý projekt Dana Gregora a Tomáše Dvořáka, kteří připravují prostorový hudební nástroj z barokní kaple, jenž bude ovládán pomocí laserových paprsků. Richard Loskot vedle svítících trik chystá světelnou instalaci v Atriu Konviktu. Veronika Vlková během pobytu v Olomouci vytvoří scénografii k premiéře Zoryi, společného vystoupení s Floexem.
 
PŘEDNÁŠKY
Domácí kinematograf z 20. let 20. století Milady Marešové představí v rámci své přednášky kunsthistorička Martina Pachmanová. Shodou okolností bude na PAFu přítomen i synovec paní Marešové, doc. MUDr. Jan Mareš, CSc., v současnosti přednosta Fyziologického ústavu 3. LF UK, který promluví o fyziologii zraku v rámci přednášky o blikajících filmech (flicker) Paula Sharitse


AKREDITACE

Festivalová online akreditace (možnost zakoupit i jednotlivého vstupné bez akreditace). Zvýhodněné vstupné je možno získat při platbě do 2. 12. 2011. Více informací naleznete na našem webu v sekci AKREDITACE.
+ Facebook událost PAF 2011 
http://tiny.cc/PAF-2011-FB-udalost

www.pifpaf.cz
www.facebook.com/PAFOlomouc
www.twitter.com/PAFOlomouc
www.vimeo.com/PAFOlomouc
www.youtube.com/PAFOlomouc
Like Kinéma a PAF v Olomouci za 14 dní on Facebook  Send Kinéma a PAF v Olomouci za 14 dní to friends on Facebook  comment on Kinéma a PAF v Olomouci za 14 dní    share on Twitter   Google Plus One Button
přeposlat email dále
Sdílet mail v těchto službách: