Copy
Nejnovější události okolo PAFu
Zobrazit v novém okně

Vážení přátelé animace, dovolte, abychom vás informovali o nejnovÄ›jších událostech kolem PÅ™ehlídky animovaného filmu v Olomouci:


 

PAF na ÄŒT Art

pondÄ›lí 27. ledna 2014  ÄŒT ART odvysílala 5. díl poÅ™adu „Průvan“. Jeho součástí byla také reportáž   z prosincové PÅ™ehlídky animovaného filmu, odvysílání vítÄ›zného snímku Jiných vizí 2013 ÄŒapatý Ján (r. Petr Å princl, Marie Hájková), který získal současnÄ› Hlavní cenu poroty i Cenu diváků, jakož i rozprava s jeho tvůrci.

Více informací na našem webu: www.pifpaf.cz/cs/pruvan
Na díl poÅ™adu Průvan s PÅ™ehlídkou animovaného filmu se můžete podívat v archivu české televize.


 

PAF ve Flash Art Hungary

Rozhovor maďarské kunsthistoričky Szilvi Némét a dramaturgynÄ› PAFu Marie Meixnerové o pozadí příprav PAFu, jeho postavení vůči ostatním festivalům ve stÅ™edoevropském kontextu, ale také o unikátním přístupu k animaci a pohyblivému obrazu. Rozhovor „The Czech Paradise for Animation“ je dostupný on-line v anglickém znÄ›ní.Zemřel Ivan Ladislav Galeta, PAF Kult 2009.

 

AUTORSKÝ DOKUMENT O PAF 2013

Autor Petr Šprincl a Marie Hájková.


 

PAF DOPORUÄŒUJE: 
KATA MACH: SPOTŘEBUJTE DO

23. 1. – 17. 2. 2013
VyčpÄ›lý podvratný feminizmus. Ničivá sebeironie, estetika trapnosti a potraviny po záruce. Punk u kuchyňské linky. Kata Mach je radikální živel. Každá její performance ji odnáší dál a dál ze scény současného vizuálního umÄ›ní, do podivné zemÄ› nikoho. Pochází z Bratislavy. 

Vitrína Deniska, Denisova 5, Olomouc 
www.vitrinadeniska.cz
http://katamach.com/


 

PAF DOPORUÄŒUJE: 
DESKTOP SCREENSHOT COLLECTIONS
1997 – TODAY

od 24. 1. 2014 --- http://screensaver.metazoa.org/
The desktop is considered as one of the earliest metaphors for Graphical User Interfaces of personal computers. It has become an icon of graphical operating systems and their surfaces. The exhibition “Desktop Screenshots Collection 1997–today” presents a compilation of network activities that had the computer desktop as their topic.
> more in the curatorial text
submit your own destop screenshot and become part of the exhibition
compiled by Sakrowski (curatingyoutube.net)


 

 

 
Copyright © 2014 PAF, All rights reserved.


unsubscribe from this list    update subscription preferences 

Email Marketing Powered by Mailchimp