Copy
Od tyranie zaměstnání je třeba osvobodit nejenom práci, ale celkově život a celou společnost.   
View this email in your browser

Ahoj přátelé!

Newsletter #2 jsem chtěl posílat někdy v říjnu (#1 je zde), ale mám tu dnes jednu mini-prosbu v duchu filozofie "Dej, dej, dej & požádej". Možná víte, že jsem na podzim připravil tři diskuzní podvečery s tématikou citátu v úvodu. "Život v 21.století" se to jmenuje. Já to tady teď pozoruju a mám dojem, že informaci o tom, že se tyto přednášky konají, neumím dostat k lidem, které by to mohlo obohatit.

No a s tím potřebuju pomoct :-) - zítra, tj. ve čt 15.9. o půlnoci končí předprodej za zvýhodněnou cenu. Prosím, pokud vám ta setkání přijdou zajímavá, řekněte o nich lidem okolo vás. Díky! 

Celý cyklus je zde: "Život v 21.století". A zde jednotlivé přednášky: 4.10. "Život bez škatulek" - Co je dobrý život a jak si ho zařídit; 3.11. "Důlek" - Jak si vytvořit radostnou a užitečnou práci; 6.12. "Svobodná firma" - Jak vést ostatní na bázi respektu a důvěry.

A abych to krapet vysvětlil (kdo to ocení)... Stejně jako věřím třeba na lásku (a ne na sex za peníze) nebo na "k přírodě a člověku šetrné zemědělství" (a ne na agroprůmyslovou výrobu) tak věřím i v to, že dobré věci se k lidem dostanou tak, že si o nich řeknou (ne, že jim někdo pustí reklamu). Prostě nemám rád zrychlovadla, ovoňovadla a vylepšovadla všeho druhu. Věřím přírodě a věřím člověku. 

Na této víře stavím deset, patnáct let - od doby, co jsem opustil korporace. Všechny naše knihy (od roku 2010 už k 20 000), všechny Svobody Naživo, workshopy, přednášky se doposud vždy dostaly k lidem bez re-klamy, slev, věrnostních kartiček, "afiliejt" programů, prostě bez triků a vylepšovadel. No a když se občas nedostaly, asi se neměly dostat. 

Dnes mi tu ale přijde, že tyhle srazy by mohly být super, a tedy už mnohem zaplněnější - tak jako třeba "Pracovní revoluce" příští týden v LaFabrice :-). Kromě této prosby jsem proto dnes poprvé v životě poslal peníze fejsbuku (hahaha) a poprvé mimo korporace zkouším experimentovat s placenou reklamou. Dám vědět, jak to dopadne. 

Díky všem a těším se na případné setkání

Tomáš

P.S.: Se začátkem školy se nám do života dostal řád a s ním hromada aktivit a zajímavých experimentů. Třeba tento týden se snažím si zapisovat každý den, co dělám, abych uměl Petru Márovi odpovědět na otázku, kolik času věnuji práci - viz poslední Snídaně. Na mém Youtube najdete pár nových rozhovorů - několik dalších jich chystám na příští týden a pak si dám na chvíli odmlku. Jo a moc mě bavil "Rok za školou". 

 
Můj e-mail:
tomas@peoplecomm.cz

Chcete změnit to, jak dostávat tyto newsletery?
Zde můžete změnit své nastavení a tady se odhlásit ze seznamu.


This email was sent to tomas@peoplecomm.cz
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Peoplecomm s.r.o. · Boženy Jandlové 3 · Prague 140 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp