Copy
Občasné zprávy z dění okolo našeho knižního snažení o změnu toho, jak se u nás pracuje a podniká.
View this email in your browser

Zdravím všechny kniho-moly!

Mám dnes newsletterový den (právě jsem poslal můj osobní - zde), a tak chci poinformovat i o dění v našem knižním snažení:

  1. Nový peoplecomm.cz - už máme téměř donavrženo a připravujeme kódování. Abychom mohli pustit i ebooky zbývá dojednat platební bránu - na tom pracuju! Průběh tvorby se snažíme konzultovat na fejsbuku
  2. Nejprodávanější knihy v našem eshopu během prázdnin jsou: Třináct tisíc dní, Peníze, nebo život? a Svoboda učení. 
  3. "Budoucnost organizací" - Knihu momentálně připravujeme k tisku - sázíme, navrhujeme obálku. Chceme jí mít venku nejpozději v listopadu. 
  4. Domácnost bez odpadu - přeloženo má být do 30.9. Pak nás čeká doplnění českých reálií, sazba, obálka a tisk. Sešli jsme se též s týmem CZ zerowasterů a ladíme, jak knihu dostat k lidem. 3.12. přijede knihu podpořit dokonce autorka Bea Johnson - zapište do kalendáře :-). To je zároveň nejpozdější datum, kdy by měla být kniha hotová.  
  5. Podivín - s Podivínem jsme se už loučili, ale po krkolomném vyjednávání s agentem jsme se nakonec dohodli, že o něho budeme v ČR ještě tři roky pečovat. Smlouva je v procesu. 
  6. Autorské honoráře - zaplatili jsme první část autorského honoráře za Svobodu učení a příští týden platíme poprvé i Summerhill. Moc děkuji všem, kteří si tyto knihy pořídili - 15% z každé Svobody učení a 10% z každého Summerhillu jde přímo na tyto dva projekty a tady na podporu demokratizace vzdělávání. Přikládám jeden z mých oblíbených citátů ze Summerhillu. 
  7. Rozšířená rodina - pokud jste tuto knihu ještě neobjevili, vřele doporučuji - je to můj nejnovější objev. Podívejte se i na dva rozhovory s autorem: První část, druhá část.
  8. Disfrutalistické rozhovory - Pokud se vám líbil Manifest disfrutalismu, možná oceníte dva nové rozhovory s autorkou Kateřinou Varhaník Wildovou - zde.
  9. No a pokud nám chcete pomoci s naším knižním snažením, napište na přečtené knihy recenzi na www.peoplecomm.cz, na facebook a doporučte je přátelům. Díky!
Minulé číslo tohoto newsletteru si připomeňte zde a já se ozvu zase někdy během podzima. 

Tomáš Hajzler
Moje adresa je:
tomas@peoplecomm.cz

Chcete změnit to, jak dostáváte tyto newslettery?
Zde můžete změnit své nastavení nebo se odhlásit.


This email was sent to tomas@peoplecomm.cz
why did I get this?    unsubscribe from this list    update subscription preferences
Peoplecomm s.r.o. · Boženy Jandlové 3 · Praha 140 00 · Czech Republic

Email Marketing Powered by Mailchimp