Copy
Melvil.cz

Je mail nečitelný?
Zkuste to v prohlížeči.
Obálka knihy Handmade byznys
 

Milé čtenářky, milí čtenáři,

srdečně vás zdravíme po prázdninách a pevně věříme, že jste si je užili a našli také spoustu času na čtení. A dohnali resty, protože do konce roku nás čeká šest nových knih. (To není výhrůžka.)

Ale všechno popořadě, tak jak to má Hana Konečná ráda. Hanka je ajťačka, ale současně, tak jako mnozí, ráda tvoří. V jejím případě jsou výsledkem šperky, které před mnoha lety, kdysi na mateřské, začala prodávat na online tržišti Fler.

A co se stane, když analytická mysl objeví nějakou zajímavou problematiku? Třeba kde a jak nejlépe prodávat? Nějaké příklady bychom našli, Jak sbalit ženu také napsal informatik, takže víme, že analytická mysl rozebere problematiku na prvočástice a systematicky ji uspořádá do logické posloupnosti kroků.

A tak vznikla kniha Handmade byznys, nejužitečnější příručka pro všechny, kdo něco kutí a tvoří a chtěli by své výrobky i úspěšně prodávat. Případně z této činnosti udělat svou hlavní živnost.

Je v ní naprosto vše, co takový tvůrce potřebuje znát a vědět. Ať už je to maminka na mateřské, která si chce přivydělat, nebo začínající módní značka, která usiluje o prodej originálů i na zahraničních trzích, umělecký řezbář doposud prodávající jen na jarmarcích, ti všichni by měli přestat koníkat a začít podnikat.

Kdo jsou koníkatelé zjistíte v Hančině videu. ⬇️

Ať se vám daří ve všem, co děláte,

Kateřina Ráčková & Melvilové

Hana Konečná: Handmade byznys

🆕 Knižní novinky:

Novinka: Handmade byznys
 

Handmade byznys – Tvořte, prodávejte a vydělávejte: průvodce na cestě od koníčku k podnikání

Ilustrace: Myokard

Obálka knihy Handmade byznys
 

Běžná cena 449 Kč


Naše cena 382 Kč (15 % sleva)
E‑kniha 315 Kč
Balíček papír + e-kniha: 540 Kč
(sleva 33 % z běžné ceny obou formátů)

Ukázka z knihy zdarma
 
Tip: K tištěné knize lze u nás hned, anebo kdykoli později, dokoupit elektronickou verzi či audioknihu (až vyjde) s 33–50% slevou (dle zvolené kombinace formátů).
PROHLÉDNOUT KNÍŽKU →

🎧 Audionovinky:

Nově jako audiokniha: Sedm principů spokojeného manželství

Sedm principů spokojeného manželství

 

Čte: Borek Kapitančik

Cena: 449 Kč (v kombinaci s dalšími formáty sleva 33–50 %)

Ukázka na YouTube zdarma
 

NAVŠTÍVIT STRÁNKU KNIHY →

🔜 Vyjde příště:

Brzy vyjde: Zrození Evropanů

Zrození Evropanů – Skutečný příběh našich předků vyprávěný geny

Johannes Krause, biochemik, profesor archeogentiky a paleogenetiky, společně s novinářem Thomasem Trappem podávají poslední objevy mladého oboru archeogenetiky tak, že nebudete chtít knihu odložit. Je to drama!

Zaprvé jsme vůbec, dokud nezlevnila a stomilionkrát nezrychlila technologie sekvenace genomu, ani trochu neměli jak zjistit, komu přesně patřily kosti, které archeologové vykopali, zadruhé, protože zlevnila a zrychlila, dostáváme se k informacím, jak to tenkrát v pravěku v Evropě ve skutečnosti bylo.

Příběh končí před pěti tisíci lety, protože od té doby se s genomem Evropanů už nic zásadního nestalo. Milovníci chorob si také přijdou na své. I milovníci potkanů.

Kniha má vyjít 19. září a již si ji můžete předobjednat.
 

PŘEDOBJEDNAT →

🔊Rozhovor:

Rozhovor Jakuba Stejskala a Tomáše Baránka

Poslechněte si zajímavý rozhovor v podcastu Inspiro Jakuba Stejskala s nakladatelem Tomášem Baránkem o hackování zdraví, vlivu a využití znalosti vlastní genetiky, lifehackingu a biohackingu, spánku, o tom, jak je těžké stát se z experta autorem, a které knihy mu nejvíce ovlivnily život.

1. část:
YouTube / Spotify / Apple Podcasts

2. část:
YouTube / Spotify / Apple Podcasts

Vážení čtenáři, přejeme vám krásný vstup do podzimu.

Vaši Melvilové

Upravte si osobní nastavení vašich zájmů
Odhlásit odběr VEŠKERÝCH mailů od nás (včetně informací o vydání konkrétních knih)
Facebook Facebook
Twitter Twitter
Instagram Instagram
LinkedIn LinkedIn
Melvil.cz Melvil.cz
Jan Melvil Publishing, s.r.o., 2022. // Jste v seznamu adresátů, protože jste potvrdili zájem o zasílání našich nepravidelných věstníků (nebo výjimečně informace o některé z knih). Pro hlavní věstník garantujeme maximálně 12 zásilek ročně. Vyřadit se můžete odhlášením (POZOR: tím zrušíte odběr i individualizovaných mailů ohledně novinek, které jste si sami vybrali – nedoporučujeme). Naopak doporučujeme provést chytře změnu nastavení, kde si můžete navíc zvolit detailnější čtenářské preference podle oblíbených autorů.