Copy

Lifehacky.cz

{ složitě jednodušší }

Drazí čtenáři,

dnes v lifehackerletteru jen stručně, protože to hlavní je na blogu.

Novinky na blogu:

...následují zprávy ze zákulisí lifehackerova života...

...jenže na podzim byl můj život v podstatě z 99 % jen o Melvilovi. Letos je ale snad to nejhorší v redakci za námi a tedy i za mnou – úspěšně jsme vypravili všechny podzimní a zimní knihy na trh a moc se těšíme na reakce čtenářů; podzimní novinky letos spojuje červená linie lifehackingu, a proto knihy doporučuji zde a vám, aneb sledujte se mnou:

  • Svoboda v jídle jednou provždy od autorky našeho bestselleru Jídlo na prvním místě Melissy Hartwigové: z mého pohledu takové „GTD pro jídlo“; kniha plná hacků, jak zvládnout své chutě;
  • Algoritmy pro život je moje srdcovka, bo jsem lifehacker-informatik; kniha není pro ajťáky, ale ti si ji určitě extra vychutnají; je narvaná životními triky odvozenými z legendárních algoritmů optimalizovaných pro počítače; včetně toho, jak sbalit ženu; teda vlastně kdy;
  • Válka umění: kostka v edici Briquet, jejímž základním smyslem je naučit vás hackovat (=lámat) odpor k tvůrčí činnosti, na níž vám extrémně záleží, ale ne a ne se do ní pustit; nedocenitelná a slavná knížka slavného spisovatele Stevena Pressfielda; v podstatě stará kniha, ale o to klasičtější!
  • Nástroje titánů Tima Ferrisse nám daly nejvíc zabrat – tohle veledílo je sbírkou komentovaných lifehacků vydestilovaných z rozhovorů, které Tim vedl se slavnými a zajímavými lidmi ve svém podcastu. Jeden za všechny: nemůžete usnout? Zkuste před spaním Tetris, má z neurovědeckého pohledu speciální uklidňující efekt… a stovky takových rad, více či méně úsměvných a použitelných.

... a závěrem dárek pro nejrychlejší:

Děkuji za pozornost. Jako odměnu za registraci k odběru mého lifehackerletteru mám pro vás opět promokódy (pro iBooks, jiné jednoduše neumím). Tentokrát jsou na Titány: HRKNWN9XAK4M, XKE9PF7J6ARY, 3XFKL39LY96R, 47N6R7LXJHP3, XNT97M6J7L9P. Spěchejte! Pokud nejste zrovna iBooksoví, můžete zkusit kupon do eshopu. Není to sice úplná zadarmovka (holt papír a pošta nás něco stojí), ale navýší vám stávající slevu tak, že budete mít dohromady 30% úsporu proti koncovým cenám v obchodě. Kupon má kód: lfhcz1117TB. A bacha, lze jej použít jen 20x, pak se deaktivuje, takže spěch je též namístě.

PS: když zveřejním příliš mnoho doporučení na naše knihy, obvykle mám hned vlnu odregistrací z odběru newsletteru. Tak abych vám to zjednodušil: odregistrovat tento obtěžující a nevhodný newsletter. :)

Čtěte a hackujte se mnou celou zimu!

http://lifehacky.cz