Copy
Aj ty môžeš niečo zmeniť. Tvor s nami Dobrú krajinu!
View this email in your browser

Novinky z Dobrej krajiny

September 2014

Monika Juríková pobeží Tvrďáka v sukni, ak Ulita vyzbiera 500 eur. Akú osobnú výzvu ste ochotní prijaÅ¥, ak vám na niečom skutočne záleží? Darujte a prídite medzi nás v sobotu 20. 9. na Divokú vodu v ÄŒunove.

Podporte Patrika na Tvrďákovi

Patrik má Downov syndróm, no dnes si trúfne na veci, ktoré by mu pred pár rokmi ani nenapadli. Napríklad bežaÅ¥ Tvrďáka. Prečítajte si, ako sa z Patrika stal Rambo TU a podporte prácu s mladými ľuďmi s postihnutím  TU.

Bežia pre Dobrú vec!

Bežci challengového behu Tvrďák v ÄŒunove podporujú neziskovky na Dobrej krajine! Viacerí z nich prekonajú samých seba, aby pomohli získaÅ¥ 250 eur pre dobrú vec. Držíte im palce? NajlepÅ¡ie to vyjadríte darom. Jednu z 10 zapojených neziskoviek môžete podporiÅ¥ tu.  

Blahoželáme víťazom 24-hodinovky!

ÄŽakujeme 295 darcom, ktorí počas celodňového on-line maratónu rozhodli o víťazoch 24-hodinovky. Ktoré dve neziskovky získali odmenu 500 €? Klik sem.

Architekti v osade

Toto je Emil. Spolu s manželkou chcú svoje deti naučiÅ¥, že pracovitosÅ¥ou sa dá dosiahnuÅ¥ úspech. Aj vďaka ÄŒlovÄ›ku v tísni majú odvahu zmeniÅ¥ svoju životnú situáciu a dostaÅ¥ sa z generačnej chudoby. Ako? Napríklad cez Architektov v osade. Výzvu pomoci Emilovi a Äalším prijalo 6 bežcov Tvrďáka. Ak ich chcete povzbudiÅ¥, darujte TU a prídite v sobotu na Divokú vodu do ÄŒunova.
Ďakujeme, že pomáhate. Ak chcete pomôcť zlepšiť aj darcovský portál Dobrá krajinu, napíšte nám prosím vaše nápady a tipy na dobrakrajina@nadaciapontis.sk

Ak si neželáte dostávať tieto emaily, kliknite sem pre odstránenie z mailinglistu.