Copy
Prajeme Vám aj nám viac takých ľudí ako ste vy. Štedrých a dobrých.
View this email in your browser

Ďakujeme Vám!

Mnohí ľudia v tejto krajine budú prežívať Vianoce 2014 radostnejšie práve vďaka Vám.

Dobrú krajinu robíme s presvedčením, že má význam spájať neziskové organizácie a darcov. Že to má význam rovnako kvôli skvelej práci, ktorú neziskovky robia. A kvôli Vašej snahe meniť životy ľudí a krajinu, v ktorej žijeme k lepšiemu.

Máme za sebou rok plný výziev, kampaní, ťažkých tém aj milých stretnutí. Podarilo sa vám vyzbierať takmer 10 000 eur na pomoc obetiam v Srbsku a Bosne, darovali ste spolu vyše 9 300 eur na pomoc ľuďom bez domova v Bratislave, neuveriteľne rýchlo ste pomáhali pri urgentných prosbách o pomoc.

Od začiatku roka 2014 na Dobrú krajinu prišlo 94 120 eur, vyše 3500 darov. Každý dar pomáhal a pomáha.

Prosíme, dovoľte nám poďakovať sa a popriať našej krajine viac takých štedrých a dobrých ľudí, ako ste Vy. Ďakujeme a prosím pomáhajte aj ďalej. Má to význam.

Anka a Sandra
Dobrá krajina a Nadácia Pontis

Koncert Doma dobre spájal a pomáhal
Koncert Doma dobre v nocľahárni Depaul bol PERFEKTNÝ. Michal Kaščák z agentúry Pohoda (spoluorganizátor koncertu) odhadol počet návštevníkov na 1000 ľudí s domovom, bez domova, všetci spoločne očarení krásnou hudbou. Prečítajte si viac tu
Ako vznikalo komunitné centrum Roškovce
Vďaka darcom, dobrovoľníkom, grantom aj firemnej pomoci sa podarilo postaviť na nohy najkrajšie komunitné centrum v strednej Európe. Nahliadnite do Roškoviec v tomto článku.
Pozvánka na výstavu
Človék v tísni srdečne pozýva na výstavu s názvom "Náš príbeh", ktorá odzrkadľujú postupne celý príbeh organizácie od jej vzniku až do súčasnosti.
Výtvarná večera pre Dobrú krajinu
Máte radi súčasné výtvarné umenie? Ak áno, tak určite poznáte Erika Bindera, ktorý počas koncertu Doma dobre v rámci Mesiaca bez domova vytvoril dielo Keby oči jedli. Jedna zo 100 "tácok" môže byť u vás doma. Tu viac.
Neprajete si dostávať tieto správy z Dobrej krajiny?
Odpustite nám spamovanie a odháste sa prosím tu.