Copy
Zobrazit tento email v prohlížeči

Začátek roku v RFP


První měsíce roku 2022 se nesly ve znamení dokončených prodejů několika našich nemovitostí a úspěšně provedených rekonstrukcí.

PRODEJ

- LUXUSNÍ BYT V ULICI KUBELÍKOVA -

Během ledna se nám podařilo prodat luxusní a kompletně zrekonstruovaný byt s rozlohou více než 133 m2 na pomezí Vinohrad a Žižkova, jen pár kroků od Riegrových sadů.

Prodejní cena tohoto světlého bytu s arkýřem byla téměř 16.000.000,- Kč.

- RODINNÝ DŮM V PRAŽSKÉ LIBUŠI -

Dalším úspěšným a především rychle dokončeným prodejem byl rodinný dům v pražské Libuši se zpracovanou studií na přestavbu. V domě tak mohou vzniknout 3 bytové jednotky a nebytový prostor s celkovou  rozlohou téměř 400 m2.
UKÁZKA REKONSTRUKCÍ

Zajímá Vás, jak vypadá námi provedená práce? Prohlédněte si ukázky rekonstrukce bytových jednotek v činžovním domě v ulici Pernerova na pražském Žižkově!
Stavební a montážní práce zajišťujeme kompletně, včetně dodávky všech řemesel a prací přidružené stavební výroby. Pokud tak sami přemýšlíte nad rekonstrukcí či revitalizací, neváhejte nás kontaktovat.
 
Více na RFP Stavební.

UBYTOVÁNÍ PRO UKRAJINSKÉ UPRCHLÍKY

Současná situace není lhostejná ani nám. V reakci na ni jsme proto urychleně nabídli ubytování v některých našich nevyužitých bytových jednotkách zdarma všem obyvatelům Ukrajiny, kteří se ocitli v nepříjemné situaci, nemají se kam vrátit nebo jen hledají dočasné útočiště.
Naše kapacity se zaplnily během několika dní a my jsme moc rádi, že jsme mohli v současné situaci pomoci.

Děkujeme všem, kteří pomáhají spolu s námi!
NOVÝ ČLÁNEK
 
Pravidelně publikujeme reakce na zajímavá témata, a to formou článků na našem webu.
Hrazení nákladů v případě řízení o zrušení spoluvlastnictví
Jistě jste již slyšeli o někom, kdo se ocitl ve spoluvlastnictví, ve kterém nechtěl nadále setrvávat. Jak je to při placení nákladů při vypořádání vlastnictví... celý článek
Zůstaňte s námi v kontaktu:
Webové stránky
Facebook
Instagram
LinkedIn
Email
Změnit nastavení | Odhlásit se z odběru

Email Marketing Powered by Mailchimp